Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
6 postów 2 komentarze

Wybory Stalowa Wola

WyboryStalowaWola - Wszystko o wyborach w Stalowej Woli.

L. Nadbereżny kandydatem PiS na prezydenta Stalowej Woli!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Lucjusz Nadbereżny znalazł się wśród 60 kandydatów na prezydentów miast w jesiennych wyborach samorządowych, których już oficjalnie ogłosił Komitet Polityczny PiS.

Tak wczesne zatwierdzenie kandydata oznacza, że władze krajowe PiS nie miały wątpliwości, że to właśnie Lucjusz Nadbereżny będzie reprezentował zjednoczone środowisko prawicy w Stalowej Woli.

Lucjusz Nadbereżny ma 29 lat. Od dwóch kadencji jest aktywnym radnym miejskim. Pierwszy raz został radnym mając 21 lat – stając się wtedy najmłodszym radnym w historii Stalowej Woli. Startując ponownie w 2010 roku zdobył 1268 głosów uzyskując po raz drugi mandat radnego. Uzyskany wynik 1268 głosów okazał się rekordowy w historii wyborów do Rady Miejskiej w Stalowej Woli. Dotychczas nikt nie przekroczył progu 1000 głosów.

Z wykształcenia kandydat PiS jest podwójnym magistrem. Pierwszy tytuł magistra politologii uzyskał na UMCS, a drugi tytuł magistra prawa na KUL. Pomimo młodego wieku posiada doświadczenie w zarządzaniu jednostkami samorządu terytorialnego. Przez ostatnie 11 miesięcy zarządzał tarnobrzeskim WORD-em wprowadzając tam wiele innowacyjnych i rewolucyjnych zmian. Obecnie jest dyrektorem jednego z najważniejszych departamentów w Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie, odpowiedzialnym za organizację pracy całej jednostki.

Nadbereżny od pięciu lat jest w związku małżeńskim z Aleksandrą, z wykształcenia mgr położnictwa. Posiadają dwóch synów: 3,5-letniego Miłosza oraz 2-miesięcznego Gabriela.

- Startuję w wyborach na prezydenta, ponieważ mam konkretny plan dobrych zmian dla Stalowej Woli. Jako aktywny radny dwóch kadencji poznałem dokładnie problemy, którymi żyją mieszkańcy i które trzeba pilnie rozwiązać. Ciężką pracą zmienię Stalową Wolę, poprzez rozwiązanie zarówno tych małych problemów, decydujących o komforcie codziennego życia, jak również tych najważniejszych, jak dramat bezrobocia. Mam konkretny program gospodarczy dla Stalowej Woli. Program wspierający lokalnych przedsiębiorców, którzy tworząc stabilne i godne warunki pracy dla mieszkańców Stalowej Woli, pozwolą zatrzymać młodych ludzi w naszym mieście. Zaproponuję program demograficzny wsparcia dla rodzin, który zahamuje lawinowy spadek liczby mieszkańców — mówi Nadbereżny.

- Życie w Stalowej Woli jest bardzo drogie, dlatego czas skończyć z niesprawiedliwymi i za drogimi opłatami komunalnymi. Stalowa Wola to miasto o ogromnym, ale wciąż niewykorzystanym potencjale. Wykorzystanie tego wielkiego potencjału miasta, który drzemie w mieszkańcach jest możliwe! Dokonam tego przy mądrym i skutecznym wykorzystaniu środków unijnych z nowej perspektywy finansowej. Jako młody człowiek mam w sobie wielką determinację żeby zmienić miasto, wielkie chęci do ciężkiej pracy, setki pomysłów i odwagę do ich wprowadzenia. Moje wykształcenie, tytuł podwójnego magistra prawa i politologii, oraz dotychczasowe doświadczenie w zarządzaniu jednostkami samorządu terytorialnego gwarantuje profesjonalne, uczciwe i skuteczne sprawowanie funkcji prezydenta Stalowej Woli. Już dzisiaj zapraszam wszystkich mieszkańców do drużyny dobrych zmian w Stalowej Woli! Razem zmienimy nasze miasto, czyniąc je miejscem godnej pracy i komfortowego życia — zaznacza kandydat na prezydenta Stalowej Woli.

Lucjusz Nadbereżny deklaruje, że w trakcie kampanii wyborczej przedstawi bardzo szczegółowy plan działania na czteroletnią kadencję przyszłego samorządu.

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej