Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
6 postów 2 komentarze

Wybory Stalowa Wola

WyboryStalowaWola - Wszystko o wyborach w Stalowej Woli.

Andrzej Szlęzak oficjalnie kandydatem

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

- Chciałem oficjalnie ogłosić, że będę startował w wyborach na prezydenta Stalowej Woli w listopadzie tego roku – powiedział podczas konferencji prasowej Andrzej Szlęzak.

- Dzisiaj zostanie także zarejestrowany komitet wyborczy Andrzeja Szlęzaka. Do komitetu należy środowisko osób, które są ze mną od trzech kadencji — radni, którzy są w radzie miejskiej oraz ci, którzy zgadzają się z wizją rozwoju miasta, którą od szeregu lat proponuję. Akces do komitetu honorowego zgłosił profesor Marek Marian Drozdowski. Jestem tym zaszczycony – zaznaczył Andrzej Szlęzak.

Jak zaznaczył prezydent, obawia się on każdego rywala podczas wyborów, nawet jeśli uważa, że są oni „tacy sobie”, gdyż demokracja jest ustrojem, który uczy pokory zbyt pewnych siebie. Włodarz miasta każdego rywala chce traktować poważnie.

- Chcę dokończyć pewne sprawy w Stalowej Woli, gdyż są one w trakcie. Twierdzę, że nieźle nam idzie i trzeba kontynuować najważniejsze procesy, czyli odbudowę Stalowej Woli jako ośrodka przemysłowego, stworzenie ośrodka akademickiego, który będzie współpracował z przemysłem oraz stworzenie części kulturowej miasta – dodał włodarz miasta.

Jak twierdzi prezydent, zastanowi się on, czy w razie sukcesu, będzie to jego ostatnia kadencja. Nie zamierza też, przynajmniej na razie, startować w wyborach do parlamentu. — To nie jest łatwe, gdyż chciałbym zrobić jakaś karierę polityczną w parlamencie, ale sytuacja będzie te kwestie rozstrzygać – informuje.

Prezydent chce kontynuować temat budowy mostu i poszerzenia granic miasta. – Obwodnicy nie odpuszczamy, ale ma ona ograniczony wpływ na rozwój Stalowej Woli – mówi Szlęzak.

KOMENTARZE

  • --------- przy okazji niech ZACZNIE ! od przywracania PAMIĘCI Narodowi !!
    http://adamfularz.latte24.pl/17384,historia-lechicka-lechici-imperii-od-kraka-do-popiela-ii

OSTATNIE POSTY

więcej